Apartmány

Pension č.p. 101, Vítkovice v Krkonoších

4-lůžkový apartmán (č. 1) 
Apartmán č. 1 je orientován na jiho-východ s výhledem na terasu a do údolí. V apartmánu naleznete místnost se 4 samostatnými lůžky, noční stolky, televizní stolek s TV, velkou šatní skříň, kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo).
Jídelní část s kuchyňskou linkou lze od pokoje s lůžky oddělit šoupacími dveřmi. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, sklokeramickou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství.

1pokoj_4 1pokoj_3 1pokoj_2 1pokoj_1 1pokoj_5 1pokoj_6

6-lůžkový apartmán (č. 2)
Apartmán č. 2 je orientován na jiho-západ s výhledem do údolí. V apartmánu naleznete místnost se 6 lůžky (3 samostatná lůžka, 1 palanda a 1 rozkládací pohovka), noční stolky, televizní stolek s TV, velká šatní skříň, kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo).
Jídelní část s kuchyňskou linkou lze od pokoje s lůžky oddělit šoupacími dveřmi. Kuchyňský kout je vybaven nově lednicí s mrazničkou, indukční varnou deskou, vestavěnou el.troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

2pokoj_5 2pokoj_4 2pokoj_3 2pokoj_2 2pokoj_1

4-lůžkový apartmán (č. 3)
Apartmán č. 3 orientován na severo-východ s výhledem na svah a lyžařský vlek. V apartmánu naleznete pokoj se 2 samostatnými lůžky a 1 palandou, noční stolky, TV, velkou šatní skříň, samostatné WC, jídelní kout s jídelním stolem se židlemi, kuchyňku s kuchyňským koutem a sprchu.
Kuchyňský kout je vybaven lednicí, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

4pokoj_3 4pokoj_2 4pokoj_1 p1070285 p1070284

2-lůžkový pokoj (č. 4)
Pokoj č. 4 orientován na jih s výhledem do údolí. Je umístěn přes chodbu, nemá kuchyňský kout ani sociální zařízení a lze ho využít v kombinaci s některým z apartmánů. V pokoji naleznete 2 manželská lůžka, noční stolky, televizní stolek s TV a velkou šatní skříň.

3pokoj_1 3pokoj_2

 

Ostatní prostory Pensionu

0_chodba_3 0_chodba_2 0_chodba_1 00_susarna